Team en groepsindeling

team img

 

Het team van de Gielguorde

 

Klik hier voor de groepsindeling 2017-2018.

DSC 2060 Small

Ria Bouwhuis

leerkracht groep 1

ria.bouwhuis@gearhing.net

DSC 2054 Small

Sepkje Tamminga

leerkracht groep 2

sepkje.tamminga@gearhing.net

DSC 2083 Small

Simone Vos

leerkracht groep 2

simone.vos@gearhing.net 

Jitske van der Wal

leerkracht groep 3/4A

jitske.van.der.wal@gearhing.net

DSC 2079 Small

Joukje Zijlstra

leerkracht groep 3/4

joukje.zijlstra@gearhing.net

DSC 2076 Small

Margo Galama

leerkracht groep 4B/5

margo.galama@gearhing.net

DSC 2082 Small

Martina Ybema

leerkracht groep 4B/5

martina.ybema@gearhing.net

DSC 2065 Small

Jellie Zoet

leerkracht groep 6/7A

jeltje.zoet@gearhing.net

DSC 2067 Small

Marjo Zeilstra

leerkracht groep 7B/8

marjo.zeilstra@gearhing.net

DSC 2072 Small

Patrick van der Veen

locatiecoördinator en leerkracht groep 7B/8

patrick.van.der.veen@gearhing.net

DSC 2109 Small

Arnold Oosterdijk

directeur OT4

arnold.oosterdijk@gearhing.net

DSC 2075 Small

Geart Rypkema

adjunct directeur OT4

geart.rypkema@gearhing.net

DSC 2110 Small

Thijs van der Veen

manager bedrijfsvoering OT4

thijs.van.der.veen@gearhing.net

DSC 2103 Small

Mattie Dijkstra

administratief medewerkster OT4

mattie.dijkstra@gearhing.net

DSC 2107 Small

Tineke Steegstra

intern begeleidster

tineke.steegstra@gearhing.net

Martha Baloe

school assistente

Wil Bruinsma

facilitair medewerker

DSC 2074 Small

Tina Dijkstra

onderwijsassistente

tina.dijkstra@gearhing.net

DSC 2071 Small

Bob Reen

leerkracht HVO

DSC 2105 Small

Sybrig Bethlehem

leerkracht GVO